Trwa ładowanie...

O firmie

W PKM International łączymy szereg biznesowych przedsięwzięć z obszaru branży wydobywczej, budowlanej, transportowej i usługowej. Pozioma struktura działalności pozwala na kompleksową obsługę w wyżej wymienionych obszarach. Zazębianie się poszczególnych przestrzeni usługowych czyni z nas unikalnego partnera, zdolnego do obsługi dużych i wymagających inwestycji. Własne kopalnie kruszyw, tabor transportowy i budowlany lokują nas jako stabilną firmę odporną na wahania koniunktury i kaprysy rynku.

Doświadczenie zdobyte przy dużych infrastrukturalnych inwestycjach (droga ekspresowa S3, strefa przemysłowa, obwodnica Nowej Soli, hale przemysłowe dla Panattoni, wsparcie szeregu inwestycji firmy Strabag, Budimex, Exalo Drilling S.A., Mota Engil, Dragados, Polaqua, Porr, Skanska, Colas, Pol-Dróg, Masfalt, wielkopowierzchniowe markety Kaufland) czyni z nas odpowiedzialnego kooperanta o solidnym przygotowaniu merytorycznym i praktycznym, szczególnie odpornym na branżowe problemy np. z siłą roboczą czy zapleczem technicznym.

Własny, szeroki zakres działań wsparty jest również rozbudowaną siecią kooperantów, którzy jako sprawdzone firmy stanowią atut przy rozpoczeciu współpracy, pozwalają bowiem bezpieczniej i pełniej realizować powierzone zadania. Dają też przewagę konkurencyjną inwestorowi poprzez łączenie usług i negocjowanie korzystniejszy stawek ze względu na rozległość prowadzonych prac.

Ten pełen krąg obsługi, na zasadzie synergii, procentuje we wzajemnych relacjach biznesowych (jesteśmy bowiem obecni na wielu etapach inwestycji) jak i poza biznesowych, bo pełne zaangażowanie w projekt powoduje, że traktujemy go jak własny. Zapraszamy do współpracy i przekucia teorii w praktykę.